Yannickdore.net  |  Yannickdore-numérique  |  Yannickdore-makeup  |  Yannickdore-concept  |  Makeup-movie  |  Maquillage simple  |  Petite boutique solidiare  Catalogue MPT |

Make-up Days Yves Rocher: Kouřový look

Klíčem k úspěšnému kouřovému líčení je profesionální sada líčení. Vybavte se tedy Tužkou na oči 3 v 1, Duo pudrovými očními stíny v odstínu Noir/Gris smoky a Mono pudrovými očními stíny v odstínu Blanc Perle a Extra tvarující řasenkou. Poté...se nechte vést radami Maxe Herlanta!
"Aby obzvláště vyniklo líčení očí, je potřeba, aby Vaše pleť byla dokonalá. Stačí 3 etapy: korektor, make-up a pudr. Korektor použijte pouze na tmavé oblasti kruhů pod očima a v koutcích očí, aby se líčidlo nehromadilo v drobných vráskách na obličeji.
Pro jemné, nenápadné líčení použijte make-up Pure Light Couleurs Nature. Roztírejte jej směrem od středu ke krajům obličeje, poté lehkými tlaky houbičkou odstraňte přebytek.
Pudr je možné nanášet dvěma způsoby: Pudrovátkem či štětcem. "
"Nyní se zaměříme na oči. Pro intenzivní základ líčení očí použijte tužku na oči 3 v 1 jak ke kořínkům horních i spodních řas, tak také z vnitřní strany víčka. Váš pohled bude ještě smyslnější.
Zkoseným štětcem obtáhněte oční linku černým odstínem z dua Noir/Gris smoky. Postupujte od vnějšího k vnitřnímu koutku oka, zastavte se přibližně v 1/3. Poté naneste pěnovým aplikátorem stříbrný stín z dua Noir/Gris smoky, aplikujte jej na střed pohyblivého očního víčka (cca nad panenku). Na vnitřní část pohyblivého očního víčka naneste pěnovým aplikátorem odstín Blanc Perle.
Vnější koutky horního i spodního víčka ztmavte očními stíny v odstínu Noir Brillant (nakreslete „banánek").
Pro přirozeně prodloužené řasy použijte řasenku Volume Vertige v odstínu Noir. Nanášejte ji směrem od kořínků řas ke konečkům a zvýrazněte řasy ve vnějším koutku oka.
"Při výrazném líčení očí by mělo být další líčení velmi diskrétní, rty stačí jen rozjasnit. Pro lepší výdrž líčení naneste na celé rty bezbarvou tužku. Použijte lesk na rty Sexy Pulp v odstínu Nude rosé. Naneste jej do středu rtů, poté jemně rozetřete.
Pro přirozený vzhled pleti stačí na vystouplou část tváře použít trochu tvářenky Couleurs Nature v odstínu Médium Rosé. Tvářenku nanášejte pomocí tvářenkového štětce.
Dokonalost tomuto typu líčení dodají perfektně nalakované nehty. Dovolit si můžete všechny odstíny: modrý, zelený, fialový... Doporučujeme sladit barvu laku na nehty s oblečením. "
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment

Anti-spam