Yannickdore.net  |  Yannickdore-numérique  |  Yannickdore-makeup  |  Yannickdore-concept  |  Makeup-movie  |  Maquillage simple  |  Petite boutique solidiare  Catalogue MPT |

Make-up Days Yves Rocher: Podzimní look

"Klíčem k tomuto novému stylu je profesionální sada líčení. Vybavte se tedy Projasňující opravnou tužkou Couleurs Nature a Rozjasňujícím make-upem Pure Light a Duo slunečným pudrem. Pro líčení očí zvolte Tužku na oči 3 v 1 v odstínu Brun, Mono pudrovými očními stíny v odstínu Brun cacao a Brun cannelle a Očními linkami v odstínu Noir.
Líčení rtů dovršíte Leskem na rty Sexy Pulp, který dodá celému líčení svěží nádech. A pro další profesionální rady, předávám slovo Maxu Herlantovi. "
Líčení začněte nanesením korektoru. Aby bylo použití korektoru co méně nápadné, nanášejte jej v malém množství lehkými doteky štětečkem (pouze na tmavé oblasti obličeje, korektor prstem rozmažte).
Poté použijte Rozjasňující make-up Pure light z řady Couleurs Nature, který naneste na obličej v tenké vrstvě jemnými, rychlými pohyby pomocí suché houbičky či štětce. Postupujte od středové osy obličeje směrem k jeho krajům a krku.
Aby použitá líčidla vydržela co nejdéle, přepudrujte obličej Sypkým pudrem Couleurs Nature. Použijte pudrový štětec, postupujte od středu obličeje ke krajům krouživými pohyby (otáčejte štětcem).
"Pro toto líčení je klíčová práce s očima. Je třeba je zvýraznit, rozjasnit a vystínovat. Nejprve pomocí tužky obtáhněte oční kontury. Zvýrazněte vnější koutky očí. Pokud tužku nerozmažete, pohled bude výraznější.
Dále tužkou zvýrazněte linku horního víčka a tuto linku jemně rozmažte štětečkem. Na spodním víčku lehce vystínujte vnější koutek oka.
Malá rada: Tužku používejte naplocho, líčení tak bude jemnější. "
"Pro intenzivnější barvu a lepší výdrž líčení tužku zafixujte Mono pudrovými očními stíny Couleurs Nature v odstínu brun cacao.
Dále použijte Mono pudrové oční stíny Couleurs Nature v odstínu Brun cannelle, které naneste v oblouku od kořínků řas směrem k horní části víčka. Nyní obtáhněte kontury rtů pomocí bezbarvé tužky. Linku z vnitřní strany rozmažte a vetřete do pokožky (lesk tak na rtech vydrží déle). Rty jsou jednou z nejsvůdnějších částí obličeje. Na rty naneste vrstvu lesku Sexy Pulp odstínu beige."
"Pomocí kartáčku naneste cikcak pohybem Extra tvarující řasenku Volume Vertige noir, aby řasy získaly na objemu. Aby byl kartáček dostatečně obalený barvou, zatočte s ním, než jej z tuby vytáhnete."
Jak sami vidíte, tajemství jemného a nadčasového líčení spočívá především ve stínování očí. Volte růžové, měděné nebo béžové odstíny, které podtrhnete hnědou tužkou na oči, čímž získáte diskrétní a smyslný výsledek.
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment

Anti-spam