Yannickdore.net  |  Yannickdore-numérique  |  Yannickdore-makeup  |  Yannickdore-concept  |  Makeup-movie  |  Maquillage simple  |  Petite boutique solidiare  Catalogue MPT |

Make-up Days Yves Rocher: Smaragdový look

"Pro realizaci tohoto zářivého a moderního líčení potřebujete: Rozjasňující make-up Pure Light, Opravnou tužku Couleurs Nature, Sypký pudr Couleurs Nature a Přirozenou tvářenku. Pro líčení očí budete potřebovat Tužku na oči 3 v 1 Couleurs Nature v odstínu Noir, Mono pudrové oční stíny Couleurs Nature v odstínu Vert turquoise, Vert paon, Vert émeraude, Violet pop mat, stejně tak budete potřebovat Extra tvarující řasenku a Lesk na rty Sexy Pulp v odstínu Cristal. A pro kombinaci barev si poslechněme Maxe Herlanta. "
"Začněme make-upem. Nejprve rozjasněte všechny tmavé oblasti obličeje (např. kruhy pod očima). Použijte k tomu korektor v tužce, který se aplikuje jemným poklepáním a následným vyhlazením.
Sjednoťte tón pleti Rozjasňujícím make-upem Pure Light. Pomocí štětce na make-up postupujte od středu obličeje směrem ke krajům, dosáhnete tak rozjasněného, dokonalého vzhledu.
Pro fixaci líčení naneste tenkou vrstvu Sypkého pudru Couleurs Nature. Pro pocit větší lehkosti pudr naneste pouze na T zónu (čelo, nos a brada). Postupujte pudrovým štětcem směrem od středu obličeje k jeho krajům."
"U smaragdového looku bude důraz kladen na líčení očí. Použijte tužku na oči 3 v 1 černého odstínu, kterou naneste v relativně silné vrstvě ke kořínkům horních i spodních řas. Postupujte jemnými doteky přibližně do 2/3 oka. Pracujte s tužkou naplocho, líčení bude jemnější a vystínované. Linku poté rozmažte směrem k horní části víčka.
Tužku na oči zafixujte pomocí Mono pudrových očních stínů v odstínu Violet pop mat.
Pro zářivější pohled nejprve naneste štětcem do vnitřního koutku horního očního víčka nejsvětlejší odstín očních stínů (Vert turquoise).
Dále pomocí nejtmavšího odstínu (Vert émeraude) obtáhnětě kořínky řas vedle odstínu Violet pop mat.
Do vnějšího koutku oka naneste pomocí pěnového štětečku stíny v odstínu Vert paon. Množství líčidla přizpůsobte intenzitě líčení, které chcete dosáhnout, poté barvu vystínujte."
"Pro zachycení 100 % řas použijte kulatý aplikátor Prodlužující řasenky s kartáčkem 360°. Podaří se vám tak nalíčit i ty nejjemnější a nejkratší řasy. Nyní se zaměříme na líčení rtů. Pro lepší výdrž líčení použijte bezbarvou tužku na rty, postupujte od středu rtů směrem ke krajům.
Pro zářivě třpytivý vzhled rtů zvolte lesk na rty Sexy Pulp odstínu Nude rosé. Naneste jej pomocí štětečku směrem od středu ke krajům rtů. Pro snadnější a přesnější nanášení přitom mějte zavřená ústa. "
Pleť rozjasněte díky Přirozené tvářence Couleurs Nature CN. Naneste ji pomocí plochého štětce na vystouplé oblasti tváří. Nakonec tvářenku rozetřete směrem ke krajům obličeje.
Dlouho jsem si myslela, že líčení očí v zelených odstínech je záležitostí spíše našich babiček! Tento rok jsem ale změnila svůj názor, je to velmi moderní a svůdné líčení, kterému můžeme použitím černých Očních linek dodat rockový nádech. Pokud svůj look doplníte stylovými botami s cvoky, jste připravena na večer!
Vidíte, není důvod se bát zelené! Jestli máte málo času, nebo se Vám toto líčení zdá příliš komplikované, nic Vám nebrání realizovat jednodušší a diskrétnější verzi pro denní líčení! Naneste pouze jeden zelený odstín Mono pudrových očních stínů a podtrhněte svůj pohled nanesením černé Prodlužující řasenky s kartáčkem 360°. "
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment

Anti-spam