Séminaires des maquilleurs | Stand des maquilleurs  | Makeup movie | Yannickdore-makeup Devenir maquilleur | CMC campus 

Make-up Days Yves Rocher: Přirozený look

"Abychom vytvořili tento chic a diskrétní look, potřebujeme Rozjasňující make-up Pure light, Sypký pudr Couleurs Nature a Kompaktní zmatňující pudr. K líčení očí potřebujeme Mono pudrové oční stíny v odstínu
Rose boisé matné, Brun cendré matné a černou Extra tvarující řasenku. Nakonec použijeme Bezbarvou tužku na rty Couleurs Nature a Rtěnku Grand rouge v odstínu Beige radieux. A jak vše správně aplikovat nám ukáže Max Herlant. "
"Pro dokonalý výsledek je potřeba se zaměřit na bezchybnou pleť. Zkrášlete svou pleť make-upem Pure Light Couleurs Nature. Pro co nejprůsvitnější efekt doporučujeme nejprve použít štětec a aplikaci dokončit houbičkou. Díky této technice výsledné líčení nebude vypadat jak maska.
Pro delší výdrž líčení make-up lehce přepudrujte sypkým pudrem."
"Zaměřme se na hlavní trumf ve svádění: oči. Pro intenzivnější nalíčení použijte tužku hnědého odstínu, kterou za pomoci štětce rozmažete."
"Zvolte klasický způsob líčení, který spočívá v použití temnějšího barevného odstínu (Taupe rosé) pro vnější koutek oka.
Vnitřní koutek oka a pohyblivé víčko rozjasněte odstínem rosé. "
"Pro zahuštění řas naneste cik cak pohybem Extra tvarující řasenku v odstínu Noir. Díky jejímu speciálnímu kartáčku řasy získají maximální objem již po nanesení první vrstvy.
Nakonec rty zvýrazněte trochou Lesku na rty Sexy Pulp v odstínu Caramel, který Vašim rtům dodá svěží nádech. "
"Tvářenku nanášejte plochou stranou štětce. Rozetřete ji směrem ke krajům obličeje. Pokud si nejste jisti, kam přesně tvářenku nanést, nejprve se usmějte a tvářenku pak naneste na vystouplé části tváře. Pro zářivý vzhled až po konečky prstů nezapomeňte použít Zářivý lak na nehty Couleurs Nature v odstínu Rose nude. Naneste tenkou vrstvu, začněte od středu nehtu.
Ale Magali má pro nás ještě další radu. "
Tento přirozený styl líčení jsem si naprosto oblíbila! Abych docílila hvězdného vzhledu, mám pro Vás malý trik: používám Slunečný pudr, který dodá líčení efekt přirozeného opálení. Slunečný pudr naneste ke krajům obličeje. Je to dobrý trik, díky kterému si všichni budou myslet, že jste se právě vrátila z dovolené!
"Jak jste již asi pochopili, přirozené líčení je základní look. Je to také dobré základ pro výraznější líčení, stačí nahradit Rtěnka Grand rouge v odstínu Beige radieux velmi ženským červeným odstínem. Nebo zvýrazněte svůj pohled tmavším odstínem Mono pudrových očních stínů, jako je šedivá nebo černá, takto můžete proměnit za pár sekund Vaše denní líčení na večerní! Zbývá už jen si nazout podpatky. " "
  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Anti-spam